WithSecure Elements EPP for Computers Premium, Partner Managed

 • WithSecure Elements EPP for Computers Premium, Partner Managed

  Kodas: FCXXSN1EVXCQQ
  Kaina 762  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 100 vnt.
  Gamintojas
  WithSecure
 • Kad galiniai įrenginiai būtų saugūs, jums reikia paprasto būdo nustatyti rizikas ir nustatyti rizikų šalinimo prioritetus, sumažinti atakų paviršių ir užkirsti kelią saugumo pažeidimams  kol jie nepridarė žalos. Tai reiškia, kad jums reikia apsaugos, kuri blokuotų išplėstines, automatizuotas ir tikslines grėsmes, tokias kaip išpirkos reikalaujančios programos, išnaudojimai ar atakos be failų.

  „WithSecure Elements Endpoint Protection“ yra dirbtiniu intelektu pagrįsta debesies pagrindu ( angl. Cloud-native) sukurta galinių įrenginių apsaugos platforma, kurią galima iš karto įdiegti iš naršyklės ir lengvai valdyti iš vienos konsolės debesyje. „WithSecure Elements Endpoint Protection“ sprendimas sukurtas padėti spręsti sudėtingas verslo saugumo problemas. Jis užtikrina IT saugumo poreikių patenkinimą su minimalia priežiūra ir lengvu valdymu. Tai apdovanojimus pelniusi geriausia apsauga „Windows“ ir „Mac“ kompiuteriams, „iOS“ ir „Android“ įrenginiams, įvairių serverių platformoms. Integruotas pataisų valdymas, daugiasluoksnė apsauga ir išplėstinė elgesio ir euristinė analizė, Elements Endpoint Protection sustabdo rytojaus kibernetinės grėsmės! „WithSecure Elements Endpoint Protection“ galite pasirinkti tuos modelius, kurių Jums reikia - pvz. tik kompiuterių apsaugą arba tik serverių, arba kompiuterių, serverių ir kt. galimimų modulių. Kitaip tariant "WithSecure Elements Endpoint protection" suteikia galimybę naudoti tik tuos modelius, kuriuos Jūs pasirinksite. 


  „WithSecure Elements EPP For Computers"  - tai vienas iš "WithSecure Elements Endpoint Protection“ saugos sudedamųjų sprendimų, skirtas apsaugoti kompiuterines darbo vietas. „WithSecure Elements EPP For Computers" gali būti Standard arba Premium lygio. Premium versijoje yra pažangių saugos funkcijų, tokių kaip „Application Control“ su scenarijų blokavimu ir „DataGuard“ su failų prieigos kontrole įmonėms, kurioms taikomi aukštesni saugumo reikalavimai. 

  „WithSecure Elements EPP For Computers" savybės ir privalumai:

  • Rinkoje aukštai įvertinta „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ darbo stočių apsauga su apsauga nuo kenkėjiškų programų, trojos arklių ir atgalinių durų virusų ( angl. backdoor)

  • Debesų grėsmių žvalgyba, pagrįsta dideliais duomenimis ir mašininiu mokymusi, nulinės dienos ( angl. Zero-day) atakų aptikimas naudojant euristinę ir elgesio analizę

  • Daugiakomponentė apsauga nuo kenkėjiškų programų, užtikrinanti geresnę apsaugą, palyginti su tradicinėmis technologijomis

  • Naršymo apsauga, neleidžianti galutiniams vartotojams apsilankyti kenkėjiškose svetainėse

  • DATAGUARD - sustiprinta apsauga nuo išpirkos reiklauajnčių programų (angl. Ransomware). Ne tik apsaugo bet ir neleidžia sunaikinti ar sugadinti duomenų ( Tik Premiuim versijoje)

  • Įrenginių kontrolė. Leidžia valdyti USB įrenginius, užkertant kelią duomenų praradimui ir kenkėjiškų programų užkrėtimui

  • APLICATION CONTROL - blokuoja aplikacijų ir skriptų vykdymą pagal nustatytas IT administratoriaus taisykles arba pagal gamintojo įsilaužimų testuotojų rekomendacijas (Tik Premium versijoje)

  • Pataisų diegimas. Aitomatinis Windows naujinimų ir kt. trečiųjų šalių pataisų diegimas. Užtikrinta galimybė išimtims ir rankinio atnaujinimo parinktims

  • Elements Security Center - centralizuotas valdymas debesyje.