GAMINTOJAI

 •  

      CrowdStrike Holdings yra Amerikos kibernetinio saugumo technologijų įmonė, įsikūrusi Ostine, Teksase. Teikia galinių įrenginių ( angl. Endpoint) saugumo, grėsmių žvalgybos ir reagavimo į kibernetines atakas paslaugas. „CrowdStrike“ yra debesyje teikiamos galinių įrenginių apsaugos pradininkas, sukėlęs revoliuciją galutinių įrenginių saugoje, nes yra pirmasis ir vienintelis sprendimas, sujungiantis naujos kartos ( angl. Next-generation) antivirusinę programą, galinių įrenginių aptikimą ir atsaką (EDR) ir visą parą veikiančią grėsmių paieškos paslaugų. Visa tai teikiama naudojant vieną lengvą agentą.
  „CrowdStrike“ yra IT saugos programinės įrangos tiekėjas, IDC ir Gartner analitikų pripažintas lyderiu pasaulinėje rinkoje.
   
   
   
      Heimdal Security yra kibernetinio saugumo programinės įrangos gamintojas, įsikūręs Kopenhagoje, Danijoje. Bendrovė kuria ir platina debesyje pagrįstą Endpoint Detection and Response (EDR) programinę įrangą, kuri aptinka kenkėjišką veiklą, užkerta kelią kibernetinei agresijai ir ją mažina. Taip pat kuria automatinio pataisų diegimo ir valdymo, el. pašto saugumo, privilegijuotos prieigos valdymo sprendimus.
  „Heimdal Security“ dalyvavo keliose tarptautinėse operacijose, skirtose elektroninių nusikaltimų infrastruktūrai išardyti, iš kurių žymiausios yra „GameOver Zeus“ ir „Cryptolocker“ operacijos, kurioms vadovauja Jungtinių Valstijų teisingumo departamentas.
   
   
   
      „F-Secure Corporation“ yra pasaulinė kibernetinio saugumo įmonė, turinti daugiau nei 30 biurų visame pasaulyje, kurios būstinė yra Helsinkyje, Suomijoje. Įmonė kuria ir parduoda antivirusines programas, slaptažodžių valdymo, galinių įrenginių saugumo sprendimus, konsultavimo paslaugas ir kitus kibernetinio saugumo produktus bei paslaugas. Greitojo aptikimo ir atsako (EDR) ir F-Secure Countercept (MDR) sprendimai yra pripažinti visame pasaulyje, todėl bendrovė tikslingai plečiasi į šią rinką. „F-Secure for Business“ nuo 2022 m. tapo „WithSecure“.  
   
   
      „WithSecure Corporation“ yra pasaulinė kibernetinio saugumo įmonė, turinti daugiau nei 30 biurų visame pasaulyje, kurios būstinė yra Helsinkyje, Suomijoje. Įmonė kuria ir parduoda antivirusines programas, slaptažodžių valdymo, galinių įrenginių saugumo sprendimus, konsultavimo paslaugas ir kitus kibernetinio saugumo produktus bei paslaugas. Greitojo aptikimo ir atsako (EDR) ir F-Secure Countercept (MDR) sprendimai yra pripažinti visame pasaulyje, todėl bendrovė tikslingai plečiasi į šią rinką. „F-Secure for Business“ nuo 2022 m. tapo „WithSecure“.  
   
   
      Webroot Inc. yra amerikiečių privati kibernetinio saugumo programinės įrangos įmonė, teikianti interneto saugumą vartotojams ir įmonėms. Įmonė buvo įkurta Boulder mieste, Kolorado valstijoje, JAV. „Webroot“ yra „OpenText“ įmonė, pirmoji panaudojusį debesį ir dirbtinį intelektą, kad sustabdytų nulinės dienos grėsmes realiu laiku. “Webroot” teikia galinių įrenginių apsaugos, tinklo saugumo ir saugumo mokymo sprendimus, skirtus valdomiems paslaugų teikėjams, mažoms ir vidutinėms įmonėms. Webroot BrightCloud® Threat Intelligence naudoja tokios rinkoje gerai žinomos įmonės, kaip Cisco, F5 Networks, Citrix, Aruba, A10 Networks ir kt. 2019 m. „Webroot“ įsigijo „Carbonite“.  
   
   
      Trend Micro Inc. yra Japonijos tarptautinė kibernetinio saugumo programinės įrangos įmonė su pasauline mokslinių tyrimų ir plėtros būstine Taipėjuje, Taivane. Būdama kibernetinio saugumo lyderė, kompanija siūlo daugybę pažangių apsaugos nuo grėsmių sprendimų, optimizuotų tokioms aplinkoms kaip AWS, Microsoft ir Google bei centralizuotą matomumą, kad būtų galima geriau, greičiau aptikti ir reaguoti į bet kokio pobūdžio kibernetines grėsmes. Dėka dešimtmečius sukauptos saugumo patirties, pasaulinių grėsmių tyrimų ir nuolatinių naujovių skatinama mūsų kibernetinio saugumo platforma apsaugo šimtus tūkstančių organizacijų ir milijonus asmenų debesyse, tinkluose, galutiniuose įrenginiuose ir kt.  
   
   
      McAfee Corp. yra Amerikos pasaulinė kompiuterių saugos programinės įrangos įmonė, kurios būstinė yra San Chosė, Kalifornijoje. „McAfee“ yra viena pirmaujančių nepriklausomų kibernetinio saugumo kompanijų pasaulyje. Bendrovė siūlo duomenų centrų, debesijos apsaugos, grėsmių žvalgybos, tinklo ir kt. kibernetinio saugumo sprendimus. Taip pat organizacija teikia duomenų ir galinių įrenginių saugos, rizikos vertinimo, atitikties ir saugos informacijos valdymo paslaugas. McAfee aptarnauja švietimo, įmonių, vyriausybių ir vartotojų klientus visame pasaulyje.  
   
   
      „Bitdefender“ yra Rumunijos kibernetinio saugumo technologijų įmonė, kurios būstinė yra Bukarešte, Rumunijoje. „Bitdefender“ kuria ir teikia kibernetinio saugumo produktus ir paslaugas, įskaitant galinių įrenginių apsaugą, debesijos saugumo sprendimus, antivirusinę programinę įrangą ir daiktų interneto saugumą (angl. IoT). „Bitdefender“ teikia kibernetinio saugumo sprendimus, pasižyminčius pirmaujančiu saugumo veiksmingumu, našumu ir paprastu naudojimu. Sprendimai skirti  
   
   
      AVG yra saugumo pradininkė, siūlanti platų apsaugos, našumo ir privatumo sprendimų spektrą vartotojams ir įmonėms. AVG tiekia produktus ir paslaugas, kad jūsų skaitmeniniame pasaulyje būtų lengviau naršyti, būtų lengviau jį apsaugoti ir būtų maloniau gyventi. AVG portfelis siūlo sprendimus staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams populiariose platformose, tokiose kaip „Windows“, „iOS“, „Android“ ir „Mac“, – tai platus sprendimų asortimentas asmenims, šeimoms ir mažoms įmonėms.  
   
   
      ESET – informacinių technologijų saugumo kompanija, kurianti antivirusinių programų ir ugniasienių produktus. ESETsaugo milijonus klientų ir tūkstančius įmonių visame pasaulyje. Kompanija buvo įkurta 1992 m. ESET yra įsikūrusi Slovakijos sostinėje Bratislavoje.  
   
   
      Malwarebytes Inc. yra Amerikos įmonė. Malwarebytes suteikia vartotojams ir organizacijoms įrenginių apsaugą nuo grėsmių, privatumą ir prevenciją, naudodama efektyvius, intuityvius sprendimus. Malwarebytes apsaugo milijonus klientų visame pasaulyje ir efektingai kovoja su esamomis ir dar nematytomis grėsmėmis, naudojant dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, kad reakcija į naujas grėsmes būtų itin greita.  
   
   
      „Norton“, anksčiau vadintas Symantec „Norton“, yra „NortonLifeLock“ padalinys, įsikūręs Kalifornijoje. „Norton™“ teikia pirmaujančią antivirusinę ir saugos programinę įrangą jūsų asmeniniams kompiuteriams, „Windows“, „Mac“ ir mobiliesiems įrenginiams.  
   
   
      „NordVPN“ kuria kibernetinio saugumo programinę įrangą kurianti įmonė „Nord Security“, kurią iš pradžių palaikė Lietuvos startuolių akseleratorius ir verslo inkubatorius „Tesonet“. „NordVPN“ veikia Panamos jurisdikcijoje, nes šalis neturi privalomų duomenų saugojimo įstatymų ir nedalyvauja „Five Eyes“ ar „Fourteen Eyes“ žvalgybos dalijimosi aljansuose. Jos biurai yra Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Panamoje ir Nyderlanduose.  
   
   
      „Microsoft Corporation“ yra Amerikos tarptautinė technologijų korporacija, gaminanti kompiuterių programinę įrangą, buitinę elektroniką, asmeninius kompiuterius ir kitas susijusias paslaugas. Žinomiausi programinės įrangos produktai yra „Microsoft Windows“ operacinių sistemų linija, „Microsoft Office“ rinkinys ir „Internet Explorer“ bei „Edge“ žiniatinklio naršyklės.  
   
   
      ABBYY yra pasaulyje pirmaujanti intelektualių informacijos apdorojimo ir verslo procesų analizės sprendimų kūrėja. Teikia programinę įranga ir paslaugas skirtas dokumentu konvertavimui, optinį simbolių atpažinimą, duomenų įvedimą, o taip pat lingvistikos paslaugas.  
   
   
      Acronis kuria lokalią ir debesų programinę įrangą su unikalia atsarginių kopijų, atkūrimo, kibernetinio saugumo ir galinių taškų valdymo integracija. „Acronis“ siūlo antivirusines, atsargines kopijas, atkūrimą po nelaimingų atsitikimų, galinių taškų apsaugos valdymo sprendimus ir apdovanojimus pelniusias dirbtiniu intelektu pagrįstas antimalware ir „blockchain“ duomenų autentifikavimo technologijas per paslaugų teikėjų ir IT profesionalų diegimo modelius. Šie sprendimai apsaugo duomenis, programas ir sistemas bet kokioje aplinkoje.  
   
   
      iolo - amerikiečių kompanija, kurianti patentuotą technologiją ir apdovanojimus pelniusią programinę įrangą, kuri taiso, optimizuoja ir apsaugo kompiuterius, kad maksimaliai padidintų sistemos greitį ir našumą, kartu užtikrinant jų saugumą. Pasaulyje yra 33 šalyse ir gaminiai turi 11 kalbų, dešimtys milijonų žmonių naudoja „iolo“ produktus savo kompiuterių optimizavimui, saugai ir duomenų atkūrimo poreikiams daugiau nei du dešimtmečius.