Kaspersky Embedded Systems Security

 • Kaspersky Embedded Systems Security

  Kodas: KL4891OATFR
  Kaina 2171  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 250 vnt.
  Gamintojas
  Kaspersky
  Prekės ženklas
  Kaspersky
 • „Kaspersky Embedded Systems Security“ sprendimas skirtas įrenginiams, veikiantiems su Windows Embedded operacinėmis sistemomis: bilietų pardavimo automatams, bankomatams, mokėjimo terminalams, POS sistemoms, medicininei įrangai ir kt. Dėl pritaikymo pasenusiai įrangai ir lanksčios modulinės architektūros pateiktas sprendimas patikimai saugo sistemas nuo įvairiausių grėsmių neprarandant našumo ir funkcionalumo.

  Pagrindinės sprendimo savybės:
  • „Kaspersky Embedded Systems Security“ sprendimo efektyvumas grindžiamas įvairių funkcijų ir technologijų palaikymu. Pavyzdžiui, tvarkyklių, taikomųjų programų ir bibliotekų atmetimas pagal numatytuosius nustatymus užtikrina veiksmingą bankomatų ir POS terminalų apsaugą, o nuolatinis įrenginių stebėjimas apsaugo nuo neteisėto USB atmintinių ir CD / DVD įrenginių naudojimo kenkėjiškų programų užkrėtimui.
  • „Memory Guard“ apsaugo įrenginius nuo išnaudojimų, išpirkos reikalaujančių programų ir kenkėjiško kodo įvedimo į atmintį, o nuolatinis failų vientisumo stebėjimas ir audito žurnalai seka svarbių failų pakeitimus pagal įmonės saugos politiką.
  • Jei reikia, sprendimas gali būti integruotas su antivirusine programa, kuri gali efektyviai aptikti ir greitai blokuoti naujausias kibernetines grėsmes.

  „Kaspersky Embedded Systems Security“ garantuoja patikimą apsaugą nuo daugybės žinomų ir nežinomų grėsmių, įskaitant vagystes ir neteisėtą klientų konfidencialių duomenų naudojimą, tikslines atakas per įrenginius, kuriuose veikia „Windows Embedded“ operacinės sistemos, lėšų vagystes naudojant pasikartojančias mokėjimo korteles, grynųjų pinigų praradimą. Modulinė sprendimo architektūra derinama su vieninga valdymo konsole, o priedai naudojami pagal poreikį.