F-Secure Safe 3 Įrenginiai, 2 Metai

 • F-Secure Safe 3 Įrenginiai, 2 Metai

  Kodas: FCFXBR2N003E1
  Kaina 3890  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Gamintojas
  F-Secure
  Prekės ženklas
  F-Secure
 • F-Secure SAFE sukurta siekiant apsaugoti jus internete. Naršykite internete, saugiai naudokite internetinę bankininkystę, apsipirkite internetu, bendraukite su šeima ir draugais. Mūsų apdovanojimus pelniusi sauga rūpinasi jumis kiekviename įrenginyje.

  F-Secure SAFE funkcionalumas:

  Apsauga nuo virusų. Veiksminga antivirusinė programa apsaugo jūsų įrenginius nuo virusų, Trojos arklių, išpirkos reikalaujančių programų, reklaminių programų, klavišų registratorių, šnipinėjimo programų ir kitų kenkėjiškų programų.
  Saugus naršymas internete ir patikima internetinės bankininkystės sauga. Blokuokite pavojingas svetaines, apsipirkite saugiai ir užtikrinkite saugų interneto banko ryšį. Naršymo apsauga saugo jus nuo žalingų ir pavojingų tinklalapių, kad būtų užtikrintas saugumas ir privatumas. Bankininkystės apsauga leidžia žinoti, kai įeinate į saugią banko svetainę, ir užtikrina ryšį su svetaine, kad jūsų pinigai būtų saugūs.
  Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų ( angl. Ransomware). SAFE stebi svarbius aplankus ir neleidžia išpirkos reikalaujančioms programoms jų užšifruoti.
  Šeimos sauga. Apsaugokite savo vaikų saugumą internete naudodami plačią F-Secure SAFE tėvų kontrolės funkciją „Šeimos taisyklės“. Vaikai daug laiko praleidžia internete. Nustatykite įrenginio naudojimo laiko apribojimus ir blokuokite prieigą prie svetainių pagal svetainės turinį: suaugusiesiems, smurtui, apsipirkimui, lošimams, socialinei žiniasklaidai ir kt.
  Žaidimų modulis. Būkite saugūs ir nepraraskite našumo žaisdami arba transliuodami mediją įjungę žaidimų režimą. Žaidimų režimas optimizuoja saugumą ir „Windows“ nustatymus bei funkcijas.

  F-Secure SAFE yra apdovanojimus pelniusi saugumo brograma, skirta visiems įrenginiams. SAFE laimėjo AV-TEST geriausios apsaugos apdovanojimą 2020-ais metais.