ESET PROTECT Entry on-prem

 • ESET PROTECT Entry on-prem

  Kodas: EPEOP-N1-26
  Kaina 3073  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 26 vnt.
  Gamintojas
  ESET
 • Įmonės tinkle valdomas ESET PROTECT Entry On-Prem yra pažangus įrenginių apsaugos sprendimas, pritaikytas visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms - Windows, macOS ir Linux.

  • Sprendimas veikia su mobiliųjų įrenginių valdymo platforma (MDM) drauge su failų serverių apsauga.
  • Visas įmonės tinklo saugumo valdymas ir veiklos ataskaitos realiu laiku apžvelgiamos viename lange.

  Valdymas lokaliai, ESET PROTECT atsisiuntimas:  https://www.eset.com/lt/verslui/atsisiusti/#valdymas-lokaliai

  VERSLO PRODUKTŲ FUNKCIONALUMO PALYGINIMĄ GALITE MATYTI SKILTYJE " PRODUKTŲ PALYGINIMAS"

  Apsauga nuo išpirkos reikalaujančių programų: Tai elgsena paremtas aptikimo metodas, kuris stebi programų ir procesų, bandančių pakeisti failus taip, kaip tai darytų išpirkos reikalaujanti ar failų kodavimo programa, elgseną. Jei programos elgsena laikoma kenkėjiška, programa užblokuojama.

  Įsilaužimų blokatorius: Sustiprina programas, į kurias įsilaužiama dažniausiai, pavyzdžiui, žiniatinklio naršykles, PDF skaitymo programas, el. pašto programas, internetines naršykles ir „MS Office“, „Java“, „Flash“ komponentus. Jis stebi procesų veikimą ir ieško įtartinos veiklos, kuri gali nurodyti galimą įsilaužimą, o aptikus įtartiną veiklą ją nedelsiant sustabdo.

  Apsauga nuo botnet: Aptinka kenkėjišką programinę įrangą, analizuodama savo tinklo ryšio protokolus. Ši nauja technologija padeda sustabdyti kenkimo programinę įrangą vos tik pastebėjus, kad įmonės tinkle vyksta netinkami veiksmai. Sustabdo programas kurios mėgina išvengti aptikimo ir prijungti jūsų kompiuterį prie užgrobtų kompiuterių tinklo.

  Tinklo apsauga nuo atakų: Tai užkardos plėtinys, padedantis geriau aptikti žinomą tinklo pažeidžiamų vietų išnaudojimą. Jis suteikia kitą svarbų apsaugos lygį, susijusį su plintančiomis kenkėjiškomis programomis, tinkle vykdomomis atakomis ir pažeidžiamų vietų išnaudojimu, kai dar nėra išleistos ar įdiegtos pataisos nuo šių grėsmių.

  Integruota debesijos veikimu paremta smėlio dėžės technologija: Suteikia daugiasluoksnę įrenginių apsaugą. Pavojingas failas yra analizuojamas virtualioje smėlio dėžės aplinkoje imituojant įprasto kompiuterio veikimą. Tai padeda atskleisti paslėptus kenkėjiškus virusus ir užkirsti kelią jų patekimui į įmonės tinklą.