ESET PROTECT Complete

 • ESET PROTECT Complete

  Kodas: EPCCL-N1-26
  Kaina 53  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 26 vnt.
  Gamintojas
  ESET
 • Debesijoje valdomas ESET PROTECT Complete, tai pažangi apsauga, užkertanti kelią grėsmių patekimui į debesyje valdomas el. pašto ir duomenų talpyklų sistemas.

  • Sprendimas pritaikytas patogiam verslo darbui nuotoliniu būdu.
  • Su galinga pilno disko šifravimo funkcija, atitinkančia net ir didžiausių verslų poreikius, siekiant apsaugoti savo IT aplinką aprėpiant visus saugumo lygius.
  • Patikimai apsaugo debesyje veikiančią el. pašto paslaugą ir duomenų talpyklą - „Microsoft 365 Exchange Online“ ir „OneDrive“ su papildomu apsaugos sluoksniu, pasižyminčiu patikrintomis apsaugos nuo šlamšto, kenkėjiškų programų, nulinės dienos grėsmių ir sukčiavimo apsimetant technologijomis.
  • Visas įmonės tinklo saugumo valdymas ir veiklos ataskaitos realiu laiku apžvelgiamos viename lange.

  Valdymas lokaliai, ESET PROTECT atsisiuntimas: https://www.eset.com/lt/verslui/atsisiusti/#valdymas-lokaliai

  VERSLO PRODUKTŲ FUNKCIONALUMO PALYGINIMĄ GALITE MATYTI SKILTYJE " PRODUKTŲ PALYGINIMAS"

  Visapusiška įrenginių apsauga: Apsauga nuo kenkėjiškų programų, su tinklo apsaugos filtru, ugniasiene ir apsauga nuo įtraukimo į užgrobtų kompiuterių tinklą. Naujausiomis technologijomis remiantis sukurtas kibernetinio saugumo sprendimas. Daugiasluoksnis technologijų veikimas suteikia nepriekaištingą pusiausvyrą tarp žemo sistemos resursų poreikio ir kenkėjiškų programų aptikimo bei užtikrina apsaugą be klaidingų nustatymų.

  Elektroninio pašto apsauga: Suteikia papildomą apsaugos sluoksnį įmonėms, kurios siekia sustabdyti internetines grėsmes joms dar nespėjus pasiekti įmonės darbuotojų el. pašto dėžučių. Tai daugiasluoksnė apsauga, kuri vertina prie laiško prisegtus dokumentus ir juos skirsto į kenksmingus, neatpažintus ir saugius. Pirmasis sluoksnis veikia naudojant anti-spam technologiją, kuri nepageidaujamus laiškus filtruoja beveik 100% tikslumu (paremta nepriklausomų testų rezultatais). Antrasis sluoksnis nuskaito ir aptinka kenkėjišką programinę įrangą esančią prie laiško prisegtuose dokumentuose.

  Pilno disko šifravimo funkcija: Šifruokite duomenis, esančius Jūsų įrenginiuose ir pasiruošite atitikti duomenų apsaugos reglamentų reikalavimus. Apsaugokite įmonės duomenis su nuotoliniu būdu valdomu ir itin galingu duomenų šifravimo sprendimu. Šifruokite sisteminius diskus, skaidinius ar visus diskus

  Integruota debesijos veikimu paremta smėlio dėžės technologija: Suteikia daugiasluoksnę įrenginių apsaugą. Pavojingas failas yra analizuojamas virtualioje smėlio dėžės aplinkoje imituojant įprasto kompiuterio veikimą. Tai padeda atskleisti paslėptus kenkėjiškus virusus ir užkirsti kelią jų patekimui į įmonės tinklą.

  Dugiasluoksnė serverių apsauga: Suteikia pažangią Jūsų įmonės duomenų apsaugą visiems serveriams. Veikia tinkle veikiančioms talpyklėms įskaitant OneDrive ir įvairios paskirties serveriuose. Tinklo apsauga nuo atakų neleidžia kenkėjiškoms programoms patekti į tinklą ir suranda sistemos pralaidumus tinklo lygmenyje.

  Virtualizacijos apsauga: Greita ir be agento veikianti apsauga jūsų virtualioms mašinoms. Apsaugos sprendimas be agentų nuskaito įrenginius ir aptinka kenkėjiškas programas. Tai atliekama naudojant VM infrastruktūrą arba kitą virtualizacijos sprendimą. Apsaugo visus turimus įrenginius, nepriklausomai nuo jų aplinkos, įskaitant NSX ir vShield platformas.