ESET PROTECT Advanced On-prem

 • ESET PROTECT Advanced On-prem

  Kodas: EPAOP-N1-26
  Kaina 4150  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 26 vnt.
  Gamintojas
  ESET
 • Įmonės tinkle valdomas ESET PROTECT Advanced on-prem apsaugo įmonės įrenginius nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjiškų programų ir nulinės dienos grėsmių.

  • Pažangus įrenginių apsaugos sprendimas yra pritaikytas visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms - Windows, macOS ir Linux.
  • Sprendimas veikia su mobiliųjų įrenginių valdymo platforma (MDM) drauge su failų serverių apsauga.
  • Su integruota duomenų apsaugos funkcija ESET PROTECT Advanced on-prem turi galingą pilno disko šifravimo funkciją, atitinkančią net ir didžiausių verslų poreikius, siekiant apsaugoti savo IT aplinką aprėpiant visus saugumo lygius.
  • Visas įmonės tinklo saugumo valdymas ir veiklos ataskaitos realiu laiku apžvelgiamos viename lange.

  Valdymas debesyje (Rekomenduojama) ESET PROTECT Cloud: https://www.eset.com/lt/verslui/atsisiusti/#valdymas-debesyje

  VERSLO PRODUKTŲ FUNKCIONALUMO PALYGINIMĄ GALITE MATYTI SKILTYJE " PRODUKTŲ PALYGINIMAS"

  Galingas įmonės tinklo IT saugumo valdymas debesyje: Galingas įmonės tinklo IT saugumo valdymas debesyje - visas įmonės valdymas patogiai apžvelgiamas viename lange. Interaktyvios diagramos ir lentelės suteikia suprantamą tinklo saugumo apžvalgą realiu laiku. Pritaikyta visoms pagrindinėms operacinėms sistemoms. Naudokite automatizuotas funkcijas, kurios leidžia atnaujinti programas, išvalyti grėsmes, koreguoti nustatymus ir valdyti sertifikatus.

  Visapusiška įrenginių apsauga: Apsauga nuo kenkėjiškų programų, su tinklo apsaugos filtru, ugniasiene ir apsauga nuo įtraukimo į užgrobtų kompiuterių tinklą. Naujausiomis technologijomis remiantis sukurtas kibernetinio saugumo sprendimas. Daugiasluoksnis technologijų veikimas suteikia nepriekaištingą pusiausvyrą tarp žemo sistemos resursų poreikio ir kenkėjiškų programų aptikimo bei užtikrina apsaugą be klaidingų nustatymų.

  Elektroninio pašto apsauga: Suteikia papildomą apsaugos sluoksnį įmonėms, kurios siekia sustabdyti internetines grėsmes joms dar nespėjus pasiekti įmonės darbuotojų el. pašto dėžučių. Tai daugiasluoksnė apsauga, kuri vertina prie laiško prisegtus dokumentus ir juos skirsto į kenksmingus, neatpažintus ir saugius. Pirmasis sluoksnis veikia naudojant anti-spam technologiją, kuri nepageidaujamus laiškus filtruoja beveik 100% tikslumu (paremta nepriklausomų testų rezultatais). Antrasis sluoksnis nuskaito ir aptinka kenkėjišką programinę įrangą esančią prie laiško prisegtuose dokumentuose.

  Pilno disko šifravimo funkcija: Šifruokite duomenis, esančius Jūsų įrenginiuose ir pasiruošite atitikti duomenų apsaugos reglamentų reikalavimus. Apsaugokite įmonės duomenis su nuotoliniu būdu valdomu ir itin galingu duomenų šifravimo sprendimu. Šifruokite sisteminius diskus, skaidinius ar visus diskus

  Integruota debesijos veikimu paremta smėlio dėžės technologija: Suteikia daugiasluoksnę įrenginių apsaugą. Pavojingas failas yra analizuojamas virtualioje smėlio dėžės aplinkoje imituojant įprasto kompiuterio veikimą. Tai padeda atskleisti paslėptus kenkėjiškus virusus ir užkirsti kelią jų patekimui į įmonės tinklą.