Bitdefender Premium VPN, 10 Įrenginių, 1 Metai

 • Bitdefender Premium VPN, 10 Įrenginių, 1 Metai

  Kodas: BPVPN10-1Y
  Kaina 5445  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • "Bitdefender Premium VPN" for Aandroid, Windows, Mac, iOS

  Itin greitas VPN, kuris apsaugo jūsų internetinę tapatybę ir veiklą nuo įsilaužėlių, ISPs ir šnipinėjimo.Šiais laikais privataus naršymo neužtenka norint likti anonimišku. Jūsų tikrasis IP dingsta naudojant „Bitdefender Premium VPN“, todėl jūsų internetinė veikla negali būti susieta su jumis. Mes tikime, kad saugome jūsų teisę į privatumą, todėl nevedame apsilankymų registrų žurnalų. 

  Viešieji tinklai, tokie kaip oro uostai, holai, viešbučiai, restoranai ir prekybos centrai, yra lengvi taikiniai tiems, kurie bando užfiksuoti ir išnaudoti jūsų srautą. Prijunkite savo virtualų privatų tinklą prie bet kurio iš mūsų serverių, kad apsaugotumėte srautą karinio lygio šifravimu, kad niekas negalėtų jo pasiekti.  

  Daugelis kelionių portalų ir oro linijų bendrovių naudoja dinamišką kainodaros mechanizmą, kad pritaikytų savo pasiūlymus keliaujantiems, tačiau kartais tai jums visisškai nepalanku. Naudokite "Bitdefender Premium VPN", prisijunkite prie kelių šalių, kad rastumėte geriausią pasiūlymą 

  Vyriausybės, universitetai ir net kai kurie interneto paslaugų teikėjai iš viso pasaulio taiko internetinę cenzūrą blokuodami prieigą prie programų ir svetainių. Jei tai jau yra jūsų kasdienio gyvenimo dalis, išsivaduokite nuo regioninių apribojimų ir tyrinėkite tikrąjį internetą naudodami „Bitdefender Premium“ VPN paslaugą. 

  Žiūrėkite mėgstamas laidas, kai esate toli nuo namų. Nesvarbu, ar atostogaujate, ar esate verslo kelionėje, dienos pabaigoje norisi prisėsti, atsipalaiduoti ir pažiūrėti mėgstamą filmą. Jei jo nėra jūsų dabartinėje vietovėje, galite tiesiog prisijungti prie VPN serverio savo gimtojoje šalyje ir mėgautis norimu turiniu. 

  Apsauga nuo tikslinių atakų. Saugi VPN paslauga, tokia kaip „Bitdefender Premium VPN“, yra ypač naudinga, kai žaidžiate, o jūsų priešininkas bando įgyti papildomų pranašumų naudodamas neįprastus metodus, tokius kaip DDoS atakos, kad sulėtintų jus.  

  Naudojant „Bitdefender Premium VPN“, jūsų srautas yra užšifruotas ir niekas negali sekti, ką darote internete:

  • Neribotas šifruotas srautas iki 10 įrenginių.
  • Visiška apsauga internete ir anonimiškumas.
  • Saugus internetinės žiniasklaidos srautinis perdavimas ir atsisiuntimai.
  • Nėra apsilankymo registrų žurnalų 
  • Daugiau nei 1300 serverių visame pasaulyje.
  • Galima naudoti „Windows“, „MacOS“, „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose.