McAfee Anti-Virus Plus 1 Įrenginys, 1 Metai

 • McAfee Anti-Virus Plus 1 Įrenginys, 1 Metai

  Kodas: MCFAV1-1Y
  Kaina 1573  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • „McAfee Antivirus“  yra apdovanojimus pelniusi saugos programa, skirta „Windows“ kompiuteriams. Tai apima pagrindines funkcijas, tokias kaip apsauga internete ir ugniasienės sauga. Tai leidžia vartotojams ramiai bankuoti grėsmes, apsipirkti internetu arba lankytis socialinės žiniasklaidos svetainėse.  

  „McAfee Antivirus“  programa palengvina apsaugą internete. Suteikia nuolatinę apsaugą nuo sukčiavimo, virusų, įsilaužėlių ir išpirkos reikalaujančių programų. Sauga taip pat apima įspėjimus prieš prisijungiant prie rizikingų svetainių. Programą paprasta įdiegti ir naudoti. Pataisymų diegimas vienu paspaudimu padės jums ir jūsų šeimai išlikti saugesniems internete.  

  Naršant internete daugelis dalykų gali neigiamai įtakoti Jūsų įrenginį. Kibernetiniai nusikaltėliai naudoja neaiškius metodus, kad apgaule suviliotų jus atsisiųsti virusus, įvesti prisijungimo duomenis prie netikrų svetainių arba pažeisti jūsų privatumą sekant jus internete. Visų šių dalykų galite išvengti naudodami daugybę „McAfee AntiVirus Plus“ funkcijų. „McAfee“ leidžia lengvai apsisaugoti nuo tokių grėsmių naudojant pažangų antivirusinį sprendimą, kurį lengva naudoti ir jis neįtikėtinai efektyvus šalinant kenkėjiškas programas. Antivirusinė programinė įranga patikimai apsaugo jūsų įrenginį nuo kenkėjiškų programų atakų. Programa analizuoja el. laiškų ir svetainių priedus ir adresus, kad apsaugotų jus nuo šiukšlių ir manipuliavimo sukčiavimo būdu. „McAfee AntiVirus“ taip pat apsaugo nuo neteisėtos prieigos prie jūsų sistemos.

  „McAfee Antivirus“ laikoma labai patogia programine įranga. Čia vartotojas nėra priblokštas dėl painių meniu ar funkcijų pertekliaus. Atvirkščiai, gerai apgalvotas dizainas greitai parodo reikiamą informaciją. Ne veltui „McAfee“ yra laikomas geriausiu antivirusinės apsaugos prekės ženklu.