Kaspersky Vulnerability and Patch Management, Add-on License

 • Kaspersky Vulnerability and Patch Management, Add-on License

  Kodas: KL9121OASFH
  Kaina 1516  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 150 vnt.
  Gamintojas
  Kaspersky
  Prekės ženklas
  Kaspersky
 • Kibernetiniai nusikaltėliai išnaudoja operacinių sistemų ir programų, tokių kaip „Java“, „Adobe“, „Internet Explorer“, „Microsoft Office“ ir kt., spragas, kaip dalį tikslinių atakų prieš įvairaus dydžio įmones. Šią riziką dar labiau padidina vis didėjantis įvairios programinės įrangos naudojimas organizacijose.


  „Kaspersky Vulnerability and Patch Management“ suteikia pilną visos jūsų įmonės tinkle veikiančios aparatinės ir programinės įrangos matomumą, todėl visada žinote, ką reikia padaryti, kad jūsų verslas būtų saugus.

  Sprendmas automatizuoja visą pažeidžiamumo įvertinimo ir pataisų valdymo ciklą, įskaitant pažeidžiamumo aptikimą ir prioritetų nustatymą, pataisų ir naujinimų atsisiuntimą, testavimą ir platinimą, rezultatų stebėjimą ir ataskaitų teikimą.

  Kaspersky Vulnerability and Patch Management“ galima įsigyti kaip atskirą sprendimą arba kaip papildomą priedą prie Kaspersky Endpoint Security sprendimų.

  Kaspersky Vulnerability & Patch Management įeina į šiuos produktus - Kaspersky Total Security for Business, Kaspersky Endpoint Security for Business Advanced, Kaspersky Hybrid Cloud Security Enterprise.

  Sprendimą galima įsigyti kaip priedą prie Kaspersky Endpoint Security for Business Select produkto.