Kaspersky Optimum Security

 • Kaspersky Optimum Security

  Kodas: KL4709OATFR
  Kaina 8470  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 250 vnt.
  Gamintojas
  Kaspersky
  Prekės ženklas
  Kaspersky
 • „Kaspersky Optimum Security“ suteikia IT komandai įrankius, kurių jai reikia norint greitai nustatyti, analizuoti ir reaguoti į grėsmes, skirtas galinių įrenginių apsaugai užtikrinti.
  „SaaS“ pagrindu sukurtas sprendimas suteikia pažangų aptikimą, automatizuotą ir valdomą grėsmių paiešką, palaikomą „Kaspersky“ ekspertų, užtikrinant 24/7 reagavimą į incidentus, nereikalaujant papildomų darbinių resursų. „Kaspersky Optimum Security“ yra greitai įdiegiamas, lengvai konfigūruojamas valdomas sprendimas, kurio funkcionalumas ir procesų automatizavimas puikiai subalansuoja žmogaus intelektą ir technologines naujoves.

  „Kaspersky Optimum Security“:
  • Veikia visose darbo vietose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir serveriuose, fizinėse ir virtualiose mašinose, viešuosiuose debesyse ir konteineriuose;
  • Konsoliduota, daugiasluoksnė galinių įrenginių sauga teikia pirmenybę incidentams ir pagreitina grėsmių aptikimą ir analizę;
  • Sustabdo žinomas ir nežinomas grėsmes, naudodamas inovatyvias technologijas kurios, kaip įrodyta, apsaugo nuo išpirkos reikalaujančių programų, eksploitų kitų kenkėjiškų programų atakų.