CCleaner Professional 1 PC, 1 Metai

 • CCleaner Professional 1 PC, 1 Metai

  Kodas: CCP-1PC/1Y
  Kaina 2420  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • „CCleaner Profesional“ yra viena geriausių „Windows“ kompiuterio valymo programų. Ji pagreitina jūsų kompiuterį ir optimizuoja jo veikimą pašalindama nepageidaujamus failus iš kompiuterio. Atlaisvinus vietos ir išvalius atmintį, kompiuteris gali dirbti efektyviau. CCleaner ieško jūsų kompiuteryje slapukų, atsisiuntimų istorijos, laikinųjų failų, nepageidaujamų failų ir tt. ir automatiškai juos pašalina. Tokiu būdu taip pat apsaugomas jūsų privatumas. Jei daug laiko praleidžiate naršant internete, tuomet ši programėlė tikrai jums būtina. CCleaner Profesional versija yra mokama ir skiriasi nuo nemokamos, nes turi keletą papildomų funkcijų, pvz., suplanuotą nuskaitymą ir valymą. 

  Funkcijos:

  • Lengvas visos jūsų programinės įrangos atnaujinimas. Pasenusios programos kelia pavojų saugumui. Senoje programinėje įrangoje gali būti pažeidžiamumų, kuriuos greitai atranda ir išnaudoja kibernetiniai nusikaltėliai. CCleaner automatiškai atnaujina jūsų programinę įrangą, kad pašalintų saugos spragas, kol jomis nepasinaojo. 
  • Apdovanojimus pelnęs kompiuterio optimizavimas. CCleaner yra mėgstamiausias pasaulyje kompiuterių optimizavimo įrankis! Lengva naudoti, valymas vienu mygtuko spustelėjimu.
  • Greitesnis kompiuteris. Ar jūsų kompiuteris veikia lėtai? Kai jis sensta, jis renka nenaudojamus failus ir nustatymus, kurie užima vietą standžiajame diske, todėl jis tampa vis lėtesnis. CCleaner išvalo šiuos failus ir iš karto pagreitina kompiuterio veikimą.
  • Saugesnis naršymas. Reklamuotojai ir svetainės stebi jūsų elgesį internete naudodami slapukus, kurie lieka jūsų kompiuteryje. CCleaner ištrina jūsų naršyklės paieškos istoriją ir slapukus, todėl bet koks naršymas internete išliks konfidencialus, o jūsų tapatybė išliks anonimiška.
  • Mažiau klaidų ir gedimų. Laikui bėgant jūsų registras gali būti perkrautas klaidų ir sugadintų nustatymų, dėl kurių gali įvykti gedimai. Patentuota „CCleaner“ registro valymo priemonė išvalo šią netvarką, kad jūsų kompiuteris būtų stabilesnis.
  • Greitesnis paleidimas. Daugelis programų veikia tyliai fone, kai paleidžiate kompiuterį. CCleaner padeda jums pradėti darbą arba žaisti greičiau, leisdama išjungti nereikalingas programas.