CCleaner Professional Plus 3 PC, 1 Metai

 • CCleaner Professional Plus 3 PC, 1 Metai

  Kodas: CCPP-3PC/1Y
  Kaina 2420  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • „CCleaner Professional Plus“ yra „trys viename“ rinkinys, įskaitant „CCleaner“, „Recuva“ ir „Speccy“. Visa tai gausite su 50% nuolaida, palyginti su tuo, kad perkate juos atskirai.

  Recuva Professional:
  Sprendimas leidžia atkurti ištrintus failus iš kompiuterio ar išorinių saugojimo įrenginių, tokių kaip SD kortelės, „flash drives“ ir išoriniai standieji diskai. Naudodami „Recuva Professional“ taip pat galite kurti, prijungti, nuskaityti ir atkurti failus iš VHD (virtualaus standžiojo disko) vaizdų, kad apsaugotumėte nuo duomenų perrašymo.

  Speccy Professional:

  Sprendime pateikiama išsami informacija apie jūsų kompiuterį ir visą jo aparatinę įrangą – visa tai paprasta, intuityvi sąsaja.

  Jūs netgi galite peržiūrėti išsamias diagramas, kuriose realiuoju laiku rodoma svarbi informacija apie svarbiausius jūsų sistemos komponentus. Štai keletas pavyzdžių:

  Jūsų procesoriaus ir pagrindinės plokštės darbo temperatūra
  Jūsų standžiojo disko sveikata
  Kaip paskirstoma kompiuterio atmintis
  Apibendrinant galima pasakyti, kad ji suteikia tiesioginės informacijos apie bet kurį šiuolaikinį „Windows“ kompiuterį.

  CCleaner Profesional:

  Funkcijos:

  • Lengvas visos jūsų programinės įrangos atnaujinimas. Pasenusios programos kelia pavojų saugumui. Senoje programinėje įrangoje gali būti pažeidžiamumų, kuriuos greitai atranda ir išnaudoja kibernetiniai nusikaltėliai. CCleaner automatiškai atnaujina jūsų programinę įrangą, kad pašalintų saugos spragas, kol jomis nepasinaojo.
  • Apdovanojimus pelnęs kompiuterio optimizavimas. CCleaner yra mėgstamiausias pasaulyje kompiuterių optimizavimo įrankis! Lengva naudoti, valymas vienu mygtuko spustelėjimu.
  • Greitesnis kompiuteris. Ar jūsų kompiuteris veikia lėtai? Kai jis sensta, jis renka nenaudojamus failus ir nustatymus, kurie užima vietą standžiajame diske, todėl jis tampa vis lėtesnis. CCleaner išvalo šiuos failus ir iš karto pagreitina kompiuterio veikimą.
  • Saugesnis naršymas. Reklamuotojai ir svetainės stebi jūsų elgesį internete naudodami slapukus, kurie lieka jūsų kompiuteryje. CCleaner ištrina jūsų naršyklės paieškos istoriją ir slapukus, todėl bet koks naršymas internete išliks konfidencialus, o jūsų tapatybė išliks anonimiška.
  • Mažiau klaidų ir gedimų. Laikui bėgant jūsų registras gali būti perkrautas klaidų ir sugadintų nustatymų, dėl kurių gali įvykti gedimai. Patentuota „CCleaner“ registro valymo priemonė išvalo šią netvarką, kad jūsų kompiuteris būtų stabilesnis.
  • Greitesnis paleidimas. Daugelis programų veikia tyliai fone, kai paleidžiate kompiuterį. CCleaner padeda jums pradėti darbą arba žaisti greičiau, leisdama išjungti nereikalingas programas.