AVG TuneUp for PC, 10 Įrenginių, 3 Metai

 • AVG TuneUp for PC, 10 Įrenginių, 3 Metai

  Kodas: AVGTU10-3Y
  Kaina 6655  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
 • "AVG TuneUp" yra vieno-ekrano ( angl. one-screen ) rinkinys, kuris leidžia jūsų kompiuteriui veikti greičiau, sklandžiau ir ilgiau: kaip jums patinka. Su "AVG TuneUp" senas kompiuteris tarnaus ilgiau arba naujas kompiuteris veiks geriau. 

  NAUJIENA: Programinės įrangos pašalinimo programa šalina „bloatware“ ir reklamines programas, užimančias vietą jūsų kompiuteryje, suteikiant daugiau kompiuterinės atminties dalykams, kurie jums tikrai rūpi.  

  • Lengvai išvalykite registrą. Jei norite, kad jūsų Windows operacinė sistema veiktų kuo geriau – su mažiau gedimų ir klaidų – leiskite "AVG TuneUp" reguliariai taisyti jūsų registrą. 
  • Valymo optimizavimas. Suteikite savo kompiuteriui reikalingos priežiūros - išvalykite naršyklės pėdsakus, sekimo slapukus, talpyklos failus ir programų likučius, kad galėtumėte mėgautis daugiau vietos diske. 
  • Optimizuokite savo kompiuterį naudodami miego režimą. Įdiegtos programos sulėtina kompiuterio darbą, nes užkrauna atmintį ir centrinį procesorių. Mūsų visiškai atnaujinta miego režimo technologija programas užmigdo ir pažadina, kai jų reikia – ir nė akimirkos anksčiau.
  • Raskite ir pašalinkite nepageidaujamą programinę įrangą naudodami programinės įrangos pašalinimo programą. Mūsų programinės įrangos pašalinimo programa aptinka bloatware ir padeda atsikratyti jos kartu su programomis, kurių nebenaudojate arba pamiršote, kad turėjote.   
  • Gaukite daugiau vietos svarbiems dalykams . Giliai išvalykite standųjį diską naudodami Disk Cleaner. Atsikratykite nereikalingo šlamšto – diegimo failų, senų atsarginių kopijų ir laikinųjų sistemos failų – ir atlaisvinkite vietos dalykams, kurie tikrai svarbūs. 
  • Naršyklės valiklis. Suteikite savo kompiuteriui reikalingos priežiūros. Išvalykite ir patobulinkite daugiau nei 20 naršyklių, įskaitant „Firefox“, „Chrome“, „MS Edge“ ir „Opera“ vienu paprastu paspaudimu. 
  • Atnaujinkite visas programas vienu paspaudimu. „AVG TuneUp“ programinės įrangos naujinimo priemonė patikrina jūsų įdiegtą programinę įrangą ir atnaujina ją visą, kad išvengtų saugos problemų, klaidų ir kitų nesklandumų.